MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 13955530
nr 1395 5530
Sekretär
Längd: 104 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 96 cm
Kondition: slitage, skador, saknar nyckel, går ej att öppna
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:21:55
27/4 19:09:21
150 kr
3/5 16:08:37